Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
Přepravka ROUO pro širokohrdlé lahve - modrá

Přepravka ROUO pro širokohrdlé lahve - modrá

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 12 kusy k dispozici!
  • Přepravka ROUO pro širokohrdlé lahve - vanilková

165 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A088647

Přepravka ROUO pro širokohrdlé lahve - modrá
Přepravka ROUO pro širokohrdlé lahve

Praktická přepravka pro uschování 6 širokohrdlých nebo standardních lahviček. Hodí se do každé kuchyně. Velmi kvalitní umělá hmota umožnuje dlouhou uživatelskou dobu. Vyrobeno z polypropylenu, který neobsahuje BPA.

Umývat teplou mýdlovou vodou a vypláchnout čistou vodou. Nevhodné do myčky.

• Rozměry (D x Š x V): 21,5 x 14,5 x 13,6 cm

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Rotho Babydesign

Průvodce v dětství

Inovativní výrobky od Rotho Babydesign Vám a Vašim dětem pomohou v mnoha oblastech každodenního života. Kategorie "koupání/péče", "hraní" a "přebalování" Vám nabízí rozmanitý sortiment, který Vás přesvědčí vysokou kvalitou a barevným designem. Fima Rotho Babydesign garantuje stabilitu a dlouhou uživatelskou dobu. Dětská sedátka a vaničky dávají Vašemu dítěti maximální komfort.


Přepravka ROUO pro širokohrdlé lahve - modrá
165 Kč