Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
❄ Na dětský pokoj a hračky ❄
Na dětský pokoj a hračky
Kód kupónu
2SZKZ5220
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
Přídavná sedačka BuggyPod iO pro kočárky (široká konstrukce) černá/zemité tóny
Momentálně vyprodáno

Přídavná sedačka BuggyPod iO pro kočárky (široká konstrukce) černá/zemité tóny

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma!

5.260 Kč
5.090 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 170 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A036344

Přídavná sedačka BuggyPod iO pro kočárky (široká konstrukce) černá/zemité tóny
Přídavná sedačka BuggyPod iO

Buggypod iO 841008 pro klasické a sportovní kočárky s jednou silnou trubkou.

Výborná alternativa jak převážet Vaše 2. dítě. Buggypod Klick and Go nahrazuje sourozenecký kočárek nebo kočárek pro dvojčata. Buggypod se upevní na Vašem klasickém nebo sportovním kočárku. Když chce dítě samostatně jít, snadno sklapnete Buggypod a ten zůstane ve sklapnutém stavu na kočárku. Nebo ho dvěma kliknutími odepnete od kočárku a uložíte v autě nebo doma. Buggypod se hodí téměř na všechny klasické, sportovní, golfové kočárky a kočárky na třech kolech, které jsou na trhu.

Buggypod iO je nový přídavný kočárek pro dětské kočárky, který se dá přestavit na samostatný sportovní kočárek. Buggypod iO 841008 se hodí na všechny kočárky, které mají konstrukci s běžnými trubkami o maximální šířce 35 mm a jednou širokou trubkou o průměru 65 mm. Dbejte při montáži na svislé a paralelní připevnění i pevné přišroubování na kočárku. Rukojeť je vytáhnutelná. Zda je Váš kočárek kompatibilní zjistíte v seznamu kompatibilních výrobků.

Rámy kočárku mohou být kulaté, hranaté, oválné, silné, tenké nebo široké. Adaptéry potažené umělohmotnou vrstvou jsou vyrobeny tak, že se hodí na všechny tyto typy konstrukcí. Buggypod je přišroubován na kočárku dle návodu pomocí 2 úchytů adaptéru.Oba díly musí být přizpůsobeny kočárku. Kolečko můžete jednoduše výškově přizpůsobit. Traverza s upevněními se dá posunout. Kolečko se dá lehce odendat. Podle typu kočárku se dá dokoupit druhé kolečko a zvýšit tak stabilita Buggypod.

• Celková hmotnost 5 kg. Nejvyšší nosnost 15 kg.
• Vysouvatelné madlo
• Pás pro lepší držení na kočárku
• Snadno odendatelný od kočárku
• Sklon zádové opěrky se dá ovlivnit prostřednictvím vyšší instalace předního úchytu
• Pětibodový bezpečnostní pás

Buggypod se snadno sklapne ke kočárku a dá se s ním jet ve sklopeném stavu.Potah se snadno udržuje čistý.

Součástí dodávky NEJSOU: pláštěnka, sluneční stříška, potahy na sednutí, druhé kolečko a úchyty na adaptér.

Servis

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.