Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
PRIMAMMA Lžička a vidlička pro chlapce

PRIMAMMA Lžička a vidlička pro chlapce

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • PRIMAMMA Lžička a vidlička pro dÝvky

MOC¹ 172 Kč
158 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A020880

PRIMAMMA Lžička a vidlička pro chlapce
LžÝčka a vidlička jsou krátkÚ, lehkÚ a prohřbajÝ se. Jsou tak vhodnÚ pro malÚ dětskÚ ruce. Bez dlouhÚ balance najde ergonomicky tvarovanř přÝbor svůj cÝl. Zaoblená vidlička je i přesto dost špičatá, aby nabrala potravu. Tak jsou děti motivovány k samostatnÚmu jezenÝ. DÝky protiskluzovÚmu materiálu na rukojeti zůstává vidlička i lžÝčka na okraji talÝře a neuklouzne do stravy. VhodnÚ pro leváky a praváky.

• Neobsahuje BPA

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

PRIMAMMA Lžička a vidlička pro chlapce
MOC¹ 172 Kč
158 Kč