Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
PRIMAMMA Lžička a vidlička pro chlapce
Momentálně vyprodáno

PRIMAMMA Lžička a vidlička pro chlapce

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
MOC¹ 172 Kč
158 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A020880

PRIMAMMA Lžička a vidlička pro chlapce
Lžíčka a vidlička jsou krátké, lehké a prohýbají se. Jsou tak vhodné pro malé dětské ruce. Bez dlouhé balance najde ergonomicky tvarovaný příbor svůj cíl. Zaoblená vidlička je i přesto dost špičatá, aby nabrala potravu. Tak jsou děti motivovány k samostatnému jezení. Díky protiskluzovému materiálu na rukojeti zůstává vidlička i lžíčka na okraji talíře a neuklouzne do stravy. Vhodné pro leváky a praváky.

• Neobsahuje BPA

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.