Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
Prostředek na mytí nádobí NUK, 380 ml

Prostředek na mytí nádobí NUK, 380 ml

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 12 kusy k dispozici!
  • NUK Čistič na dětské potřeby

139 Kč
115 Kč
Cena včetně DPH:
(30,26 Kč / )
Ušetříte 24 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A018324

Prostředek na mytí nádobí NUK, 380 ml
Prostředek na mytí nádobí NUK určený pro mytí lahviček a saviček

Prostředek na mytí nádobí NUK byl speciálně vyvinut pro čištění dětského nádobí. Receptura je založena na přírodních látkách. S pomocí enzymů jsou spolehlivě odstraněny především mléko, kaše a zbytky šťávy.

Přitom je prostředek na mytí NUK tak jemný, že nádobí pro miminko jako savičky, hrníčky, části odsávačky, omyvatelné hračky aj., které přijdou do kontaktu s pusou, mohou být bez obav umyty.

Jak působí prostředek na mytí nádobí NUK?
• Přírodní látky bez obsahu parfému a barviv
• Velmi účinný proti mléčné bílkovině, kaši a zbytkům šťáv
• Lehce a beze zbytku omyvatelný
• PH-neutrální k pokožce (dermatologicky testováno)
• S látkami na bázi surovin, které jsou biologicky snadno odbouratelné
• Láhev o objemu 380 ml

Kojenecká strava se skládá v prvních měsících života z mléčné a kašovité stravy. Mléčná bílkovina zůstává ve zbytcích v lahvičkách, savičkách a na nádobí pro miminka, čímž se vytváří zárodky, bakterie a zápach. Prostředek na mytí NUK je proto tak jemný, protože jsme se zřekli látek, které nejsou pro odstranění kojenecké stravy nutné. Místo toho obsahuje prostředek na mytí od NUK enzymy, které jsou účinné proti mléčné bílkovině a zahušťovadlům.

Také v přírodě pomáhají enzymy štěpit a rozkládat bílkoviny, např. při trávení. Pro recepturu se použila tato předloha. Díky řídké tekuté konzistenci se prostředek snadno dávkuje.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Nuk

NUK - Od počátku v dobrých rukách

Od roku 1956 vyvíjí NUK výrobky, které podporují děti v každé životní fázi od narození do školkového věku. Rodičům tyto výrobky usnadňují život. Správný tvar savičky zde hraje velkou roli. Proto mají všechny dudlíky a savičky NUK svůj speciální tvar, který je přirozený a ideální pro správný vývoj dětské čelisti. Je napodobením mateřského prsu při kojení. Kromě dudlíků, saviček a dětských lahviček nabízí NUK mnohé další výrobky, které usnadňují běžné dny s dítětem. Objevte výrobky NUK!


Prostředek na mytí nádobí NUK, 380 ml
139 Kč
115 Kč