Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
PřÝdavná sedačka BuggyPod iO pro kočárky se dvěma silnřmi trubkami

PřÝdavná sedačka BuggyPod iO pro kočárky se dvěma silnřmi trubkami

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma!
  • PřÝdavná sedačka BuggyPod iO (běžná konstrukce) černá/zemitÚ tóny
  • PřÝdavná sedačka BuggyPod iO pro kočárky (široká konstrukce) černá/zemitÚ tóny

5.820 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A082075

PřÝdavná sedačka BuggyPod iO pro kočárky se dvěma silnřmi trubkami
PřÝdavná sedačka BuggyPod iO

Buggypod iO 841007 pro klasickÚ a sportovnÝ kočárky.

Vřborná alternativa jak převážet Vaše 2. dÝtě. Buggypod Klick and Go nahrazuje sourozeneckř kočárek nebo kočárek pro dvojčata. Buggypod se upevnÝ na Vašem klasickÚm nebo sportovnÝm kočárku. Když chce dÝtě samostatně jÝt, snadno sklapnete Buggypod a ten zůstane ve sklapnutÚm stavu na kočárku. Nebo ho dvěma kliknutÝmi odepnete od kočárku a uložÝte v autě nebo doma. Buggypod se hodÝ tÚměř na všechny klasickÚ, sportovnÝ, golfovÚ kočárky a kočárky na třech kolech, kterÚ jsou na trhu.

Buggypod iO je novř přÝdavnř kočárek pro dětskÚ kočárky, kterř se dá přestavit na samostatnř sportovnÝ kočárek. Buggypod iO 841007 se hodÝ na všechny kočárky, kterÚ majÝ konstrukci s běžnřmi trubkami o maximálnÝ šÝřce 65 mm. Dbejte při montáži na svislÚ a paralelnÝ připevněnÝ i pevnÚ přišroubovánÝ na kočárku. Rukojet je vytáhnutelná. Zda je Váš kočárek kompatibilnÝ zjistÝte v seznamu kompatibilnÝch vřrobků.

Rámy kočárku mohou břt kulatÚ, hranatÚ, oválnÚ, silnÚ, tenkÚ nebo širokÚ. AdaptÚry potaženÚ umělohmotnou vrstvou jsou vyrobeny tak, že se hodÝ na všechny tyto typy konstrukcÝ. Buggypod je přišroubován na kočárku dle návodu pomocÝ 2 objÝmek adaptÚru. Oba dÝly musÝ břt přizpůsobeny kočárku. Kolečko můžete jednoduše vřškově přizpůsobit. Traverza s upevněnÝmi se dá posunout. Kolečko se dá lehce odendat. Podle typu kočárku se dá dokoupit druhÚ kolečko a zvřšit tak stabilita Buggypod.

• Celková hmotnost 5 kg. NejvyššÝ nosnost 15 kg.
• VysouvatelnÚ madlo
• Pás pro lepšÝ drženÝ na kočárku
• Snadno odendatelnř od kočárku
• Sklon zádovÚ opěrky se dá ovlivnit prostřednictvÝm vyššÝ instalace přednÝho úchytu
• Pětibodovř bezpečnostnÝ pás

Buggypod se snadno sklapne ke kočárku a dá se s nÝm jet ve sklopenÚm stavu. Potah se snadno udržuje čistř.

SoučástÝ dodávky NEJSOU: pláštěnka, slunečnÝ střÝška, potahy na sednutÝ, druhÚ kolečko a úchyty na adaptÚr.

Příslušenství

Cena
889 Kč
Cena
821 Kč
Cena
999 Kč
Cena
722 Kč
Cena
959 Kč
Cena
969 Kč
Cena
2.300 Kč

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

PřÝdavná sedačka BuggyPod iO pro kočárky se dvěma silnřmi trubkami
5.820 Kč