Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
PUKY Kolo Z2 žluté
Momentálně vyprodáno

PUKY Kolo Z2 žluté

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma!
4.150 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A060209

PUKY Kolo Z2 žluté
Kolo Z2
Űíslo výrobku: 4100

Űtyřhranný pohon; kola, řídítka a pedály jsou v kuličkových ložiscích; nastavitelný úchop ruční brzdy vhodný pro dětské ruce; hluboké nasedání; zadní pedálová brzda; ruční brzda na předním kole; kola z lehkých slitin; kónické trubky přední vidlice.

PUKY bezpečnostní sada: zvonek, polstrovaná řídítka, bezpečnostní rukojeti, přední a zadní odrazka, rohy předního blatníku chráněny umělohmotnými krytkami, práškové lakování odolné proti poškrábání.

Rozměry: délka 100 cm / nejnižší výška sedátka: 45 cm / průměr kol 12''

Od 3 let (od ca. 95 cm)

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.