PUKY Koloběžka R 03L

PUKY Koloběžka R 03L

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 1 kusy k dispozici!
  • PUKY Koloběžka R 3 L kiwi 5115

2.180 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A033713

PUKY Koloběžka R 03L
Koloběžka R 03L
Číslo výrobku: 5113
Barva: červená
řízení stroje je uloženo na kuličkových ložiscích, na výšku se u ní dají nastavit řídítka, kvalitní pěnové pneumatiky přispívají ke komfortní jízdě a protiskluzová stupačka zajistí bezpečné nastupování i vystupovaní z koloběžky. Dále je koloběžka vybavena stojánkem
Rozměr: 100 x 65/70 cm
Od 3 let ( od ca.95 cm)

Příslušenství

Cena
890 Kč
Cena
150 Kč
Cena
272 Kč
Cena
245 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Puky

Objevit mobilitu už od malička

Pomocí dětských pojízdných prostředků od Puky umožníte svému dítěti se již od malička učit, jak se pohybovat na kolech. Počínaje od tříkolek, přes odrážedla až po koloběžky nebo dětská kola nabízí Puky široký sortiment, pomocí něhož může Vaše dítě trénovat koordinaci a rovnováhu. Protiskluzové pedály a stupátka znamenají bezpečnost a pěkné designy vždy pohledově zaujmou. Aby bylo dítě bezpečně vybaveno do silničního provozu, má Puky v nabídce i vhodné zvonky a helmy.


PUKY Koloběžka R 03L
2.180 Kč