Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
PUKY koloběžka R1 lovely růžová  5162
Momentálně vyprodáno

PUKY koloběžka R1 lovely růžová 5162

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma!

1.780 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A030703

PUKY koloběžka R1 lovely růžová 5162
Koloběžka R1
Číslo zboží: 5162

Barva: lovely růžová

Tato koloběžka je klasika, která provází Vaše celé dětství a u PUKY zákazníků vyvíjí již více než 5 desetiletí zájem. Protože s PUKY koloběžkou si děti vyvíjejí nejen pohyb, ale zároveň trénují i rovnováhu zůstat na jedné trati. A to vše v jednom tempu, které se podle věku a temperamentu může kdykoliv zvyšovat.

Polstrované řízení,Kuličkové ložisko řízení, bezpečnostní řídící madla, vysoce kvalitní pěnové pneumatiky a protiskluzová stupačka s ozdobou hvězdičky, barva odoloná proti nárazům, měkké pneumatiky.
Rozměry: 75 x 55/67 cm
od 24 měsíců (cca 90 cm)

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Puky

Objevit mobilitu už od malička

Pomocí dětských pojízdných prostředků od Puky umožníte svému dítěti se již od malička učit, jak se pohybovat na kolech. Počínaje od tříkolek, přes odrážedla až po koloběžky nebo dětská kola nabízí Puky široký sortiment, pomocí něhož může Vaše dítě trénovat koordinaci a rovnováhu. Protiskluzové pedály a stupátka znamenají bezpečnost a pěkné designy vždy pohledově zaujmou. Aby bylo dítě bezpečně vybaveno do silničního provozu, má Puky v nabídce i vhodné zvonky a helmy.