Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
PUKY koloběžka R1 ocean modrá

PUKY koloběžka R1 ocean modrá

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma!

1.650 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A019891

PUKY koloběžka R1 ocean modrá
Koloběžka R1
Číslo zboží: 5166

Barva: ocean modrá
Kuličkové ložisko řízení, bezpečnostní řídící madla, vysoce kvalitní pěnové pneumatiky a protiskluzová stupačka s ozdobou hvězdičky, barva odoloná proti nárazům, měkké pneumatiky.
Rozměry: 76 x 62/66 cm
od 24 měsíců (cca 90 cm)

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Puky

Objevit mobilitu už od malička

Pomocí dětských pojízdných prostředků od Puky umožníte svému dítěti se již od malička učit, jak se pohybovat na kolech. Počínaje od tříkolek, přes odrážedla až po koloběžky nebo dětská kola nabízí Puky široký sortiment, pomocí něhož může Vaše dítě trénovat koordinaci a rovnováhu. Protiskluzové pedály a stupátka znamenají bezpečnost a pěkné designy vždy pohledově zaujmou. Aby bylo dítě bezpečně vybaveno do silničního provozu, má Puky v nabídce i vhodné zvonky a helmy.


PUKY koloběžka R1 ocean modrá
1.650 Kč