Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
PUKY Odrážedlo LR 1 kiwi s EVA pneumatikami
Momentálně vyprodáno

PUKY Odrážedlo LR 1 kiwi s EVA pneumatikami

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma!
1.990 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A042473

PUKY Odrážedlo LR 1 kiwi s EVA pneumatikami
Odrážedlo LR 1
Űíslo výrobku: 4012
Barva: kiwi

S tímto odrážedlem nabízí PUKY ideální doplněk klasického odrážedla. Zcela jinak můžete přivézt Vaše dítě k pohybu od 2,5 let a současně trénovat pro přechod na kolo. Přednost: Odrážedlo PUKY trénuje smysl pro rovnováhu a dává dětem současně bezpečný pocit, protože při každém pohybu cítí pod nohama zem. A protože i starší děti jezdí rády na odrážedle, roste odrážedlo nastavitelnými komponenty s dítětem.

Rám s nízkým nasedáním a stupátko, speciální sedátko pro odrážedla, kola a řízení jsou v kuličkových ložiscích, bezpečnostní madla, velmi kvalitní pěnové pneumatiky (50 x 300), sedátko a řídítka výškově polohovatelná. Lakování má práškovou úpravu odolnou proti poškrábání.
Rozměry: Délka 87 cm, nejnižší výška sedátka od země 34 cm
Od 3 let (od ca. 90 cm)

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.