Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
PUKY Odrážedlo LR 1 žluté s brzdou

PUKY Odrážedlo LR 1 žluté s brzdou

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma!

2.390 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A095922

PUKY Odrážedlo LR 1 žluté s brzdou
PUKY Odrážedlo LR 1 s brzdou
Űíslo výrobku: 4040

Odrážedla PUKY jsou ideální doplněk klasických odrážedel a současně skvělým předstupněm prvního kola. Vyznačují se nízkým nástupem a ergonomií vhodnou pro děti. Speciální sedátka pro odrážedla jsou ergonomicky tvarovaná a výborně podporují odrážení. Výškově nastavitelná řídítka a sedátko umožnují individuální přizpůsobení a tím i zábavu po několik let.

Rám s nízkým nasedáním a stupátko, speciální sedátko pro odrážedla, kolečka a řídítka v kuličkových ložiscích, bezpečnostní rukojeti, nafukovací kola 50-203, sedátko a řídítka výškově nastavitelná. Stojánek a brždění vhodné pro děti. Lakování má práškovou úpravu odolnou proti poškrábání.
Rozměry: Délka 87 cm, nejnižší výška sedátka od země 34 cm
Věk: 3+ / tělesná velikost: od 90 cm

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

PUKY Odrážedlo LR 1 žluté s brzdou
2.390 Kč