Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
PUKY Odrážedlo LR 1 žlutÚ s brzdou

PUKY Odrážedlo LR 1 žlutÚ s brzdou

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 1 kusy k dispozici!

2.390 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A095922

PUKY Odrážedlo LR 1 žlutÚ s brzdou
PUKY Odrážedlo LR 1 s brzdou
ŰÝslo vřrobku: 4040

Odrážedla PUKY jsou ideálnÝ doplněk klasickřch odrážedel a současně skvělřm předstupněm prvnÝho kola. VyznačujÝ se nÝzkřm nástupem a ergonomiÝ vhodnou pro děti. SpeciálnÝ sedátka pro odrážedla jsou ergonomicky tvarovaná a vřborně podporujÝ odráženÝ. Vřškově nastavitelná řÝdÝtka a sedátko umožnujÝ individuálnÝ přizpůsobenÝ a tÝm i zábavu po několik let.

Rám s nÝzkřm nasedánÝm a stupátko, speciálnÝ sedátko pro odrážedla, kolečka a řÝdÝtka v kuličkovřch ložiscÝch, bezpečnostnÝ rukojeti, nafukovacÝ kola 50-203, sedátko a řÝdÝtka vřškově nastavitelná. Stojánek a bržděnÝ vhodnÚ pro děti. LakovánÝ má práškovou úpravu odolnou proti poškrábánÝ.
Rozměry: DÚlka 87 cm, nejnižšÝ vřška sedátka od země 34 cm
Věk: 3 / tělesná velikost: od 90 cm

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

PUKY Odrážedlo LR 1 žlutÚ s brzdou
2.390 Kč