Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
PUKY Tříkolka CAT S6 Ceety 2403
Momentálně vyprodáno

PUKY Tříkolka CAT S6 Ceety 2403

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma!

5.889 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A042471

PUKY Tříkolka CAT S6 Ceety 2403
Tříkolka CAT S6
"Ceety"
Číslo výrobku: 2403
Barva: červená

Jako první tříkolka spojuje "CAT S6 ceety" dvě vozidla v jednom. Díky tomu zůstanou rodiče se svými dětmi mobilní. Dobře ovladatelné "CAT S6 ceety®" roste s dítětem. Ve městě je to pohodln tříkolka, která se dá tlačit. Později se dá díky jednorázové přestavbě změnit na šlapací tříkolku. V obou případech tak skýtá novou formu zábavy z jízdy a mobility.

AIR-Less pneumatiky, multifunkční tlačící tyč se "CityBag", stupnovitě nastavitelná sportovní sedačka s adaptibilní opěrkou a pětibodovým bezpečnostním pásem, měkké polstrování, košík s přenosnou taškou, zaaretování řidítek, ochrana proti přetočení řidítek, polstrovaná řidítka, bezpečnostní zaaretování tlačící tyče, aretace otáčení pedálů, ruční brzda, bezpečné úchyty na řidítkách, lakování odolné odření. Včetně opěrky na nohy DF 1.
Rozměry: 77 x 48 cm
Od 18 měsíců (od ca. 80 cm)

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.