Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
PUKY tříkolka CAT S6 Ceety

PUKY tříkolka CAT S6 Ceety

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma!

5.780 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A032953

PUKY tříkolka CAT S6 Ceety
Tříkolka CAT S6
"CEET"
Číslo zboží: 2400
AIR-Less-komfortní pneumatiky, mulitfunkčná vodící tyč s "CityBag", nastavitelné sportovní sedadlo s adaptivním opěradlem a 5-bodovým bezpečnostním pásem, měkký povrch sedátka, zavazadlová přihrádka s přepravní taškou, aretace řízení, omezení úhlu natočení kol, čalounění rukojeti, možnost uzamčení řízení, ruční brzda, bezpečnostní koncovky na řízení.
Práškový lak odolný proti nárazům.
Včetně opěrky nohou DF1
Rozměry: 77 x 48 cm
Od 1,5 roku (od cca 80 cm)

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Puky

Objevit mobilitu už od malička

Pomocí dětských pojízdných prostředků od Puky umožníte svému dítěti se již od malička učit, jak se pohybovat na kolech. Počínaje od tříkolek, přes odrážedla až po koloběžky nebo dětská kola nabízí Puky široký sortiment, pomocí něhož může Vaše dítě trénovat koordinaci a rovnováhu. Protiskluzové pedály a stupátka znamenají bezpečnost a pěkné designy vždy pohledově zaujmou. Aby bylo dítě bezpečně vybaveno do silničního provozu, má Puky v nabídce i vhodné zvonky a helmy.


PUKY tříkolka CAT S6 Ceety
5.780 Kč