Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
PUKY TřÝkolka CAT S6 Ceety 2403
Momentálně vyprodáno

PUKY TřÝkolka CAT S6 Ceety 2403

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma!

5.790 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A042471

PUKY TřÝkolka CAT S6 Ceety 2403
TřÝkolka CAT S6
"Ceety"
ČÝslo vřrobku: 2403
Barva: červená

Jako prvnÝ třÝkolka spojuje "CAT S6 ceety" dvě vozidla v jednom. DÝky tomu zůstanou rodiče se svřmi dětmi mobilnÝ. Dobře ovladatelnÚ "CAT S6 ceety®" roste s dÝtětem. Ve městě je to pohodlná třÝkolka, která se dá tlačit. Později se dá dÝky jednorázovÚ přestavbě změnit na šlapacÝ třÝkolku. V obou přÝpadech tak skřtá novou formu zábavy z jÝzdy a mobility.

AIR-Less pneumatiky, multifunkčnÝ tlačÝcÝ tyč se "CityBag", stupnovitě nastavitelná sportovnÝ sedačka s adaptibilnÝ opěrkou a pětibodovřm bezpečnostnÝm pásem, měkkÚ polstrovánÝ, košÝk s přenosnou taškou, zaaretovánÝ řidÝtek, ochrana proti přetočenÝ řidÝtek, polstrovaná řidÝtka, bezpečnostnÝ zaaretovánÝ tlačÝcÝ tyče, aretace otáčenÝ pedálů, ručnÝ brzda, bezpečnÚ úchyty na řidÝtkách, lakovánÝ odolnÚ odřenÝ. Včetně opěrky na nohy DF 1.
Rozměry: 77 x 48 cm
Od 18 měsÝců (od ca. 80 cm)

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.