Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
QUINNY Pláštěnka Speedi

QUINNY Pláštěnka Speedi

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

759 Kč
695 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A011324

QUINNY Pláštěnka Speedi
Určitě bude zase pršet. Pláštěnka s malou stříškou spolehlivě ochrání Vaše miminko. Velký odvětrávací otvor zajistí přímý kontakt a optimální odvětrávání.

Dítě byste měli ochránit před příštím deštěm nebo nepříznivým počasím. Pláštěnka je na to ideální. Velký odvětrávací otvor umožňuje přímý kontakt s Vaším dítětem, které díky malé přední stříšce jistě zůstane chráněno. Po dešti můžete pláštěnku rychle a pohodlně zase sundat z kočárku.

Servis

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

QUINNY Pláštěnka Speedi
759 Kč
695 Kč