Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
RAVENSBURGER 3D Puzzle-Stavby - Big Ben v noci

RAVENSBURGER 3D Puzzle-Stavby - Big Ben v noci

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 2-5 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 2 kusy k dispozici!

MOC¹ 955 Kč
750 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 205 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A147568

RAVENSBURGER 3D Puzzle-Stavby - Big Ben v noci
Zažíjte Big Ben, jak fascinující Noční Edici v různých variantách osvětlení. Postavte si stavbu s puzzle dílků, a příslušenství, které do sebe díky technologii EasyClick dokonale zapadají, bez lepení.

Londýn v noci je velmi zvláštní zážitek, když světově proslulé Big Ben krásne svíti. S našim Big Ben v miniaturním formátu lze získat náznak této mimořádné noční atmosféry. Detailně prepracované 3D Puzzle ve stylu večerního designu jsou stejně jako jejich reálna předloha skutečným Highlightem, když se díky doprovodné LED zevnitř rozsvíti. Máte na výběr ze dvou funkcí: měkké osvětlení s LED diodami nebo stimulující barevné variace s měnícími se barvami. Očíslované plastové dílky do sebe díky EasyClick technologii dokonale zapadají a tvoří stabilní strukturu, bez lepení.

Podrobnosti:
• Űíslo výrobku výrobce: 12588
• 216x plastové díly + příslušenství + návod
• Výrobek vyžaduje tři AAA baterie (nejsou součástí balení) a má funkci zapnout/vypnout.
• Věk: od 10 let.

Upozornění!
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

RAVENSBURGER 3D Puzzle-Stavby - Big Ben v noci
MOC¹ 955 Kč
750 Kč