Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
RAVENSBURGER 3D Puzzleball - Noční světlo FC Bayern Mřnchen

RAVENSBURGER 3D Puzzleball - Noční světlo FC Bayern Mřnchen

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 1 kusy k dispozici!

MOC¹ 764 Kč
682 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 82 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A167417

RAVENSBURGER 3D Puzzleball - Noční světlo FC Bayern Mřnchen
Tato 3D puzzlová koule rozzáří oči nejen opravdovým fanouškům Bayernu : Po tlesknutí rukama se rozsvítí světlo na podstavci a rozzáří puzzlovou kouli. Díky technologii EasyClick všechny plastové dílky do sebe dokonale zapadají a tvoří stabilní kouli, bez lepení. Číslování dílů usnadňuje třídění a umožňuje jednoduché skládání podle čísel.

Doporučení: S přiloženým lampovým postavcem se mohou různé motivy proměnit ve fascinujíci noční světlo.

Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce: 12177
• 72 dílků
• Velikost puzzle: ě 13 cm
• 6-10 let

Upozornění!
Nevhodné pro děti do 3 let, kvůli riziku spolknutí malých částí. Nebezpečí udušení!

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Ravensburger

Hry s tradicí

Co jednou začalo založením nakladatelsví v roce 1883, je nyní mezinárodně působící firma Ravensburger. Výrobce specializovaný na dětské hry je známý svým modrým trojúhelníkem - logem firmy, které znamená kvalitu, vědění a zábavu. Pro nejmenší děti jsou tu obrázkové knížky, které vyhovují dětské zvídavosti. Různé tematické světy jako je statek, hasiči a biblické příběhy potěší starší děti. Zeměpisné a logické hry završují rozmanitost sortimentu.


RAVENSBURGER 3D Puzzleball - Noční světlo FC Bayern Mřnchen
MOC¹ 764 Kč
682 Kč