RAVENSBURGER Aqua Doodle® Kouzelný obrázek - medvídek Pú
Momentálně vyprodáno

RAVENSBURGER Aqua Doodle® Kouzelný obrázek - medvídek Pú

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
MOC¹ 437 Kč
400 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A146546

RAVENSBURGER Aqua Doodle® Kouzelný obrázek - medvídek Pú
Jako kouzlem se objeví malováním barvy a obrázek! Čtyři veselé motivy s medvídkem Pú a jeho kamarády zvou k vymalování a objevování.

Malování bez fleků s čistou vodou z vodovodu. Vodní pero rozzáří ukryté barvy a obrázek. Všechny 4 motivy jsou znovu vymalovatelné. formát listu ca. 19 x 16,5 cm

Malování barevných obrázků bez strachu z fleků. Tajemství: vlhká špička vodní fixy dělá bílou vrchní plochu obrázku průhlednou a odhaluje ukryté obrázky. Až voda usche, obrázky zmizí a zábava může znovu začít. Tři zajímavé scénky s medvídkem Pú a jeho přátel lze velkolepě vymalovat. Na čtvrtý obrázek lze namalovat co chcete a slouží tedy jako malovací blok.

Podrobnosti:
Číslo výrobku: 04367
Od 18 měsíců

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Ravensburger

Hry s tradicí

Co jednou začalo založením nakladatelsví v roce 1883, je nyní mezinárodně působící firma Ravensburger. Výrobce specializovaný na dětské hry je známý svým modrým trojúhelníkem - logem firmy, které znamená kvalitu, vědění a zábavu. Pro nejmenší děti jsou tu obrázkové knížky, které vyhovují dětské zvídavosti. Různé tematické světy jako je statek, hasiči a biblické příběhy potěší starší děti. Zeměpisné a logické hry završují rozmanitost sortimentu.