RAVENSBURGER Cestovní kufřík s tabulkou  A000285

RAVENSBURGER Cestovní kufřík s tabulkou A000285

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

559 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A000285

RAVENSBURGER Cestovní kufřík s tabulkou A000285
Aqua Cestovní kufřík s tabulkou
Číslo výrobku: 04368

Teď může být zábava i na cestách. Namalujte si srdíčka pro svoje rodiče! Ve Fixách je voda, oblečení a sedátka se tak nušpiní. Sklopte si kufřík a vemte s sebou. Díky jednomu otočení se může malovat znova.
Od 18 měsíců.

Příslušenství

Cena
950 Kč
Cena
105 Kč
Cena
995 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Ravensburger

Hry s tradicí

Co jednou začalo založením nakladatelsví v roce 1883, je nyní mezinárodně působící firma Ravensburger. Výrobce specializovaný na dětské hry je známý svým modrým trojúhelníkem - logem firmy, které znamená kvalitu, vědění a zábavu. Pro nejmenší děti jsou tu obrázkové knížky, které vyhovují dětské zvídavosti. Různé tematické světy jako je statek, hasiči a biblické příběhy potěší starší děti. Zeměpisné a logické hry završují rozmanitost sortimentu.


RAVENSBURGER Cestovní kufřík s tabulkou A000285
559 Kč