RAVENSBURGER Doppy Plastelína: Africká zvířata

RAVENSBURGER Doppy Plastelína: Africká zvířata

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 1 kusy k dispozici!

MOC¹ 409 Kč
303 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 106 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A167877

RAVENSBURGER Doppy Plastelína: Africká zvířata
Doopy, ideální vstup do světa hnětení! S měkkou dětskou plastelínou se formování veselých figurek určitě podaří. Jednoduše plastelínové válečky nakrájet, vyformovat do kuliček a doplnit zapichovacími částmi. Skvělé je: Plastelínová hmota nevysychá.

Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce: 18424
• Vybavení: 6x Plastelínové válečky, 3 předlohy, jeden hnětací hák, 2 podložky s napichovacími díly, 1 podrobný návod
• Věk: od 3 let

Upozornění
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Ravensburger

Hry s tradicí

Co jednou začalo založením nakladatelsví v roce 1883, je nyní mezinárodně působící firma Ravensburger. Výrobce specializovaný na dětské hry je známý svým modrým trojúhelníkem - logem firmy, které znamená kvalitu, vědění a zábavu. Pro nejmenší děti jsou tu obrázkové knížky, které vyhovují dětské zvídavosti. Různé tematické světy jako je statek, hasiči a biblické příběhy potěší starší děti. Zeměpisné a logické hry završují rozmanitost sortimentu.


RAVENSBURGER Doppy Plastelína: Africká zvířata
MOC¹ 409 Kč
303 Kč