Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
❄ Na dětský pokoj a hračky ❄
Na dětský pokoj a hračky
Kód kupónu
2SZKZ5220
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
RAVENSBURGER Dragons pexeso®

RAVENSBURGER Dragons pexeso®

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 1 kusy k dispozici!

MOC¹ 491 Kč
417 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 74 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A129692

RAVENSBURGER Dragons pexeso®
Pexeso® se všemi hrdiny známeho televizního seriálu Dragons!

Hiccup (Škyťáka), Toothless (Bezzubka), FIshlegs a Meatlug, Astrid a Stormfly na 72 velkých obrázkových kartách spoznávají malí hráči dračí jedzce z ostrova Berk. Kdo si vzpomene, kde jsou karty se stejnými obrázky skryté, vyhráva.

Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce: 21118
• Vybavení: 72 karet (36 párů obrázků)
• Hráči: 2 - 8
• Věk: od 4 let.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Ravensburger

Hry s tradicí

Co jednou začalo založením nakladatelsví v roce 1883, je nyní mezinárodně působící firma Ravensburger. Výrobce specializovaný na dětské hry je známý svým modrým trojúhelníkem - logem firmy, které znamená kvalitu, vědění a zábavu. Pro nejmenší děti jsou tu obrázkové knížky, které vyhovují dětské zvídavosti. Různé tematické světy jako je statek, hasiči a biblické příběhy potěší starší děti. Zeměpisné a logické hry završují rozmanitost sortimentu.


RAVENSBURGER Dragons pexeso®
MOC¹ 491 Kč
417 Kč