RAVENSBURGER Farma - pexeso

RAVENSBURGER Farma - pexeso

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 7 kusy k dispozici!

MOC¹ 556 Kč
467 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 89 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A007093

RAVENSBURGER Farma - pexeso
Farma - pexeso
Číslo výrobku: 04619

24 kartiček k zapamatování þ motiv - farmaþ detailní ilustrace þ kartičky lze omývat.
Už od cca 2 1/2 let dítěte lze trénovat jeho paměť. Měkké kartičky nabízí ideální cestu. Krásné moderní malované motivy osob, zvířátek a vozidel z farmy.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Ravensburger

Hry s tradicí

Co jednou začalo založením nakladatelsví v roce 1883, je nyní mezinárodně působící firma Ravensburger. Výrobce specializovaný na dětské hry je známý svým modrým trojúhelníkem - logem firmy, které znamená kvalitu, vědění a zábavu. Pro nejmenší děti jsou tu obrázkové knížky, které vyhovují dětské zvídavosti. Různé tematické světy jako je statek, hasiči a biblické příběhy potěší starší děti. Zeměpisné a logické hry završují rozmanitost sortimentu.


RAVENSBURGER Farma - pexeso
MOC¹ 556 Kč
467 Kč