Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
RAVENSBURGER Malování dle čísel Clasic - Atelier

RAVENSBURGER Malování dle čísel Clasic - Atelier

 • Skladem
 • Dodací lhůta: Přibližně 2-5 pracovních dnů.
 • Poštovné zdarma!
 • Ještě 1 kusy k dispozici!

MOC¹ 1.091 Kč
874 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 217 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A169253

RAVENSBURGER Malování dle čísel Clasic - Atelier
Malování pro velké i malé.

S Malováním podle čísel Atelier je ještě víc zábavy! Díky otočné a výškově nastavitelné paletě barev vám stůl umožní optimálně umístětení a perfektné vymalolávní motívů Malování podle čísel.

V závislosti na obtížnosti a umístění každého pole, si můžeš Atelier upravit individuálně podle svých potřeb. Otoč a nastav si stolek tak, ja ti to líbí, abys dosáhl ideální pozici pro malování!

Malování podle čísel Atelier je kompletní a zahrnuje všechen potřebný materiál, aby se mohlo začít okamžitě! Jednoduše vymaluj tabulku a udělej si vlastní nádobu na kreslící potřeby.

Tak praktické! Všechny potřeby mohou být uloženy v Atelieru! Jednoduše mistrovské: Když je obraz hotov, můžeš ještě nanést zářivou barvu a docílit tak hezké efekty ve tmě.

Malování podle čísel - perfektní zábava se zaručeným úspěchem!

Lepší kvalita a ještě větší zážitek s akrylovými barvami! Tyto akrylové barvy schnou velice rychle a fungují na vodní bázi. To znamená, že štětec nemusíte čistit! Barvičky jsou dobře uschovatelné a uzavíratelné a vždy připraveny k malování. Spousta motivů a různých formátů pro velké i malé! Nebot: Každý může malovat!

Podrobnosti:
 • Űíslo výrobku výrobce: 28549
 • Věk: od 7 let

  Upozornění!
  Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!
 • Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  RAVENSBURGER Malování dle čísel Clasic - Atelier
  MOC¹ 1.091 Kč
  874 Kč