Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
Sleva 10% na tento výrobek!
Více informací k našim VOP naleznete zde.
LCH2621

RAVENSBURGER Malování podle čísel Junior - Disney/Pixar Dorbrý Dinosaurus

RAVENSBURGER Malování podle čísel Junior - Disney/Pixar Dorbrý Dinosaurus

 • Skladem
 • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
 • Poštovné zdarma od 850 Kč
 • Ještě 4 kusy k dispozici!

MOC¹ 409 Kč
355 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 54 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A168003

RAVENSBURGER Malování podle čísel Junior - Disney/Pixar Dorbrý Dinosaurus
2 velké obrazy k vymalování

Ponoř se do světa barev! S touto jednoduchou technikou se vaše dítě učí samostatně a hravě zabývat se štětcem a barvou. Űísla v každém jednotlivém poli odhalují, s jakou barvu má být příslušné pole vymalované. Extra široké barevné obrysy podporují výběr barev a pomáhají vašemu dítěti dosáhnout pěkný výsledek. Zároven podporuje Malování podle čísel Junior motorické dovednosti vašeho dítěte. S mnoha legračními a barevními motivy je zábava zaručena. Jednoduše zamíchat, namáčet, namalovat a obdivovat!

Obsah /Vybavení:
Kompletní sada obsahuje dvě velké tabule na kreslení, štětec, barvy vhodné pro děti a vzory, s kterými mají děti spoustu zábavy. Extra široké barevné obrysy jednotlivých polí usnadnuji výběr barev a přesné malování. Malování podle čísel Junior povzbuzuje kreativitu a jemnou motoriku; manipulaci se stětcem a koncentraci. S každou čárou roste radost z vlastního obrázku.

Podrobnosti:
 • Űíslo výrobku výrobce: 27766
 • Věk: od 5 let

  Upozornění
  Nevhodné pro děti do 36 měsíců. Nebezpečí udušení malými díly. Barvy obsahují konzervační látky: Pyrithion zinku, 2-methyl-2H-isothiazol-3-on. Zhořčovadlo: Denatonium benzoat.
 • Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  RAVENSBURGER Malování podle čísel Junior - Disney/Pixar Dorbrý Dinosaurus
  MOC¹ 409 Kč
  355 Kč