Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
SLEVA S KOLEM ŠTĚSTÍ
SLEVA S KOLEM ŠTĚSTÍ
Kód kupónu
KOLO4607
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
RAVENSBURGER Malování podle čísel - Kuřátko

RAVENSBURGER Malování podle čísel - Kuřátko

 • Skladem
 • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
 • Poštovné zdarma od 850 Kč
 • Ještě 3 kusy k dispozici!

MOC¹ 409 Kč
325 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 84 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A168012

RAVENSBURGER Malování podle čísel - Kuřátko
Dvojitá zábava s oboustranně vymalovatelnou tabulkou!
Malování pro velké i malé.

Lepší kvalita a ještě větší zážitek s akrylovými barvami! Tyto akrylové barvy schnou velice rychle a fungují na vodní bázi. To znamená, že štětec nemusíte čistit! Barvičky jsou dobře uschovatelné a uzavíratelné a vždy připraveny k malování. Spousta motivů a různých formátů pro velké i malé! Nebot: Každý může malovat!

Vybavení:
Tato sada obsahuje malovací tabulku ze speciálního materiálu. Akrylové barvy na vodní bázi v zavíratelných krabičkách, rámečky, štětec, předloha. To je zábava!

Podrobnosti:
 • Űíslo výrobku výrobce: 28300
 • Věk: od 7 let

  Upozornění
  Nevhodné pro děti do 7 let. Použití za dohledu dospělého! řídit se dle návodu na použití. Barvy obsahují konzervační látky: 2-brom-2-nitropropan-1,3-diol, 3-jod-2-propinyl-butylkarbamát. Obsahuje směs 5-chlor-2-methyl-4-isothiazolin-3-onu a 2-methyl-2H-isothiazol-3-onu (3: 1). Může způsobit alergické reakce.
 • Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  RAVENSBURGER Malování podle čísel - Kuřátko
  MOC¹ 409 Kč
  325 Kč