Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
RAVENSBURGER Mini Mandala Designer® - Disney Frozen
Momentálně vyprodáno

RAVENSBURGER Mini Mandala Designer® - Disney Frozen

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
200 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A129713

RAVENSBURGER Mini Mandala Designer® - Disney Frozen
Tady si můžete vytvořit mini andalu i na cestách Papír položte, přiložte šablonu a kružte a kružte, nakonec barevně vymalujte a Mandala je hotová. Každá šablona má svou plastovou krabičku

Mandala krabička je vhodná na cesty! S mini Mandalou bude cesta pěkně utíkat Papír položte, přiložte šablonu a kružte a kružte, nakonec barevně vymalujte a Mandala je hotová. A to nejlepší? Vše se nechá složit do krabičky a vzít všude s sebou.

Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce: 239835
• Vybavení: rámeček, šablona, 10 papírů, 1 tužka, 1 fixa, 3 pastelky
• Věk: od 6 let.

Upozornění!
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Ravensburger

Hry s tradicí

Co jednou začalo založením nakladatelsví v roce 1883, je nyní mezinárodně působící firma Ravensburger. Výrobce specializovaný na dětské hry je známý svým modrým trojúhelníkem - logem firmy, které znamená kvalitu, vědění a zábavu. Pro nejmenší děti jsou tu obrázkové knížky, které vyhovují dětské zvídavosti. Různé tematické světy jako je statek, hasiči a biblické příběhy potěší starší děti. Zeměpisné a logické hry završují rozmanitost sortimentu.