RAVENSBURGER ministeps Aqua Doodle® Baby

RAVENSBURGER ministeps Aqua Doodle® Baby

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 1 kusy k dispozici!

MOC¹ 873 Kč
718 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 155 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A111890

RAVENSBURGER ministeps Aqua Doodle® Baby
Aqua Doodle® Baby
Číslo výrobku: 04477

Skvělá zábava otisků bez fleků!

Jednoduše namočte dětské ruce nebo nožky a obtiskněte na plochu, kde se objeví modrý otisk. Pro více zábavy tu najdete razítko rybičky a kachničky. Razítka jsou plně funkční, stačí je namočit do čisté vody. Jakmilevše zaschne, otisk zmizí a zábava začíná znova. Rozvíjí dětskou motoriku a propojuje zkušenosti s kreativitou.

Podrobnosti:
• pro veselé obtisky rukou a nohou
• s razítky a krabičkou na otisk
• Rozměr desky: ca. 53 cm
Od 9 měsíců

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Ravensburger

Hry s tradicí

Co jednou začalo založením nakladatelsví v roce 1883, je nyní mezinárodně působící firma Ravensburger. Výrobce specializovaný na dětské hry je známý svým modrým trojúhelníkem - logem firmy, které znamená kvalitu, vědění a zábavu. Pro nejmenší děti jsou tu obrázkové knížky, které vyhovují dětské zvídavosti. Různé tematické světy jako je statek, hasiči a biblické příběhy potěší starší děti. Zeměpisné a logické hry završují rozmanitost sortimentu.


RAVENSBURGER ministeps Aqua Doodle® Baby
MOC¹ 873 Kč
718 Kč