Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
RAVENSBURGER Módní Designer - Fantázie

RAVENSBURGER Módní Designer - Fantázie

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 2-5 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 2 kusy k dispozici!

MOC¹ 682 Kč
600 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 82 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A167883

RAVENSBURGER Módní Designer - Fantázie
#Navrhni si módní trendy! Tento úžasný přenosný světelný stůl a jeho projekční lampa vytvoří v okamžiku módní studio! Mnoho různých oblečení nabízí flexibilitu - tvořivost nezná mezí.

Vytvořte si své vlastní unikátní módní trendy! S Módním návrhářem se snadno navrhuji nové designové nápady. S lehkým stolem, projekční lampou a papírem vytvořiš v jediném okamžiku skutečné módní studio. Různé trendy a příslušenství na průhledných fóliích s motivy otevírají nekonečné možnosti. Tvé kreativitě se nekladou žádné meze!

Podrobnosti:
• Űíslo výrobku výrobce: 18506
• Vybavení: Kompaktní kufřík s projekční lampou, 20 scénických fólií, 10 pásů papíru na kreslení, černý pastel, podrobný návod
• Od 8 let

Upozornění
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

RAVENSBURGER Módní Designer - Fantázie
MOC¹ 682 Kč
600 Kč