Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
RAVENSBURGER moje první knížka

RAVENSBURGER moje první knížka

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 6 kusy k dispozici!

227 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A000262

RAVENSBURGER moje první knížka
Moje první knížka
Číslo zboží: 04249

"Moje první knížka" - měkká, obrázková knížka pro malé děti. Díky obsahu aktivních prvků podporuje hmatové a zvukové vjemy dítěte. Pomocí této knížky s nádhernými ilustracemi se dítě učí a získává nové informace z jiných prostředí a světů.
Od 3 měsíců.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Ravensburger

Hry s tradicí

Co jednou začalo založením nakladatelsví v roce 1883, je nyní mezinárodně působící firma Ravensburger. Výrobce specializovaný na dětské hry je známý svým modrým trojúhelníkem - logem firmy, které znamená kvalitu, vědění a zábavu. Pro nejmenší děti jsou tu obrázkové knížky, které vyhovují dětské zvídavosti. Různé tematické světy jako je statek, hasiči a biblické příběhy potěší starší děti. Zeměpisné a logické hry završují rozmanitost sortimentu.


RAVENSBURGER moje první knížka
227 Kč