RAVENSBURGER Otočený Labyrinth

RAVENSBURGER Otočený Labyrinth

 • Skladem
 • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
 • Poštovné zdarma od 850 Kč
 • Ještě 2 kusy k dispozici!

MOC¹ 573 Kč
432 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 141 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A167979

RAVENSBURGER Otočený Labyrinth
Kdo přetočil magickou záhradu?

V labyrintu Magická zahrada je vše neustále jiný! Prostřednictvím šikovného otočení magického žívého plotu otevírají hráči vždy nové cesty, k tajemným bytostem a pokladům. Pomoci Magické karty splniš své úkoly ještě rychleji. Kdo nájde jako první východ z Magické záhrady?

Podrobnosti:
 • Číslo výrobku výrobce: 21213
 • Hráči: 2 - 4
 • Věk: 6-99 let

  Upozornění
  Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí zadušení!
 • Informace o zaslání

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  Značka

  Ravensburger

  Hry s tradicí

  Co jednou začalo založením nakladatelsví v roce 1883, je nyní mezinárodně působící firma Ravensburger. Výrobce specializovaný na dětské hry je známý svým modrým trojúhelníkem - logem firmy, které znamená kvalitu, vědění a zábavu. Pro nejmenší děti jsou tu obrázkové knížky, které vyhovují dětské zvídavosti. Různé tematické světy jako je statek, hasiči a biblické příběhy potěší starší děti. Zeměpisné a logické hry završují rozmanitost sortimentu.


  RAVENSBURGER Otočený Labyrinth
  MOC¹ 573 Kč
  432 Kč