Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
RAVENSBURGER Spirálový Designer - Freestyle
Momentálně vyprodáno

RAVENSBURGER Spirálový Designer - Freestyle

 • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
 • Poštovné zdarma od 850 Kč
MOC¹ 464 Kč
371 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 93 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A168030

RAVENSBURGER Spirálový Designer - Freestyle
Objev nový rozměr spirálového návrháře. Se Spirálovým Designerem Freestyle vznikají spirálové obrazy v různých tvarech a velikostech. Díky kombinovatelnosti jednotlivých částí rámu, můžeš snadno zkombinovat různé tvary a formy. Výsledkem jsou neobvyklé barevné spirálové obrázky - dle vlastní fantazie.

Podrobnosti:
 • Űíslo výrobku výrobce: 29879
 • obsah / vybavení: 24x rámové díly pro různé ozubené díly, 1 montážní pomůcka, 4 ozubená kola, 10 listů papíru, 2 fixy, 1 návod
  Věk: od 6 let.

  Upozornění
  Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí zadušení!
 • Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.