Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
RAVENSBURGER Stylové  Paracords

RAVENSBURGER Stylové Paracords

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 1 kusy k dispozici!

MOC¹ 409 Kč
330 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 79 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A146898

RAVENSBURGER Stylové Paracords
Jaká barva z paracordů se ti nejvíc líbí? A vyskoušela si jíž pletení různých uzlů? Ted to zkus - s kompletní sadou Ravensburger Paracord! S různými technikami uzlování a četnými perly můžeš vytvořit hippie náramky, řetízky nebo skvělou klíčenku. Díky praktické uzavírací sponě není víc nutný zapalovač. všechno si můžeš vytvořit sama. Instrukce krok za krokem ukazuje, jak se to dělá, a usnadnuje vstup do světa barevných provázků. V kompletní sadě s trendovým materiálem Paracord jsou nejen uzávěry, ale také krásné květiny a jiné korálky pro individuální a kreativní výzdobu DIY šperků.

Podrobnosti:
• Űíslo výrobku výrobce: 18260
• Vybavení: 5m Parcord šnůr ve 3 barvách, 7 uzavíracích spon, 10 květinových korálků, 40 x korálky, 1 podrobný návod
• Věk: od 8 let

Upozornění
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

RAVENSBURGER Stylové Paracords
MOC¹ 409 Kč
330 Kč