Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
RECARO fix Základna pro Privia
Momentálně vyprodáno

RECARO fix Základna pro Privia

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma!
MOC¹ 3.817 Kč
3.800 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A110438

RECARO fix Základna pro Privia
Od narození Vašeho dítěte až do ca. 15 měsíců používáte Recaro fix základnu spolu s autosedačkou Recaro Privia. Díky úzkému designu a sklopné podpěrné noze se dá základna snadno převážet.

Recaro Smartfit design garantuje správnou a bezpečnou montáž vhodné autosedačky na základnu.

• Pro autosedačku Privia
• ECE třída 0+ a I.
• Připevnění na Isofix pro naprosto bezpečné upevnění v autě
• Ovládání jednou rukou umožnuje nejjednodušší zabudování a demontáž autosedačky
• Kontrolky signalizují na první pohled správnou montáž
• Jednoduchý transport díky optimalizovanému designu

Recaro fix základna dává Vašemu dítěti ve spojení s autosedačkou Privia maximum bezpečí a komfortu - při správné montáži a správném použití. Stáhněte si návod v pdf. Pak jste perfektně připraveni a můžete si bez starostí užít každou jízdu.
Návod

Základna Recaro fix se dá namontovat v téměř všech aktuálních autech na zadních sedadlech. Stáhněte si zde seznam typů aut a podívejte se, zda je Vaše auto jmenováno. Jen pak je použití základny Recaro fix přípustné na označených místech.
Seznam typů aut

Garance výměny - V případě nehody garantujeme výměnu autosedačky!

Dokonce i boční náraz při nízké rychlosti může vést k poškození autosedačky. Pokud jste autosedačku koupili u nás, garantujeme Vám její bezplatnou výměnu po dobu dvou let od koupě.

Podrobnosti

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.