Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
Sleva 10% na tento výrobek!
Více informací k našim VOP naleznete zde.
LCH2621

RECARO Madlo Easylife
Momentálně vyprodáno

RECARO Madlo Easylife

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
550 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A148272

RECARO Madlo Easylife
Bezpečnostní madlo pro golfový kočárek Easylife.

Tak má Vaše dítě v kočárku vše pod kontrolou. Může se přidržovat madla nebo na madlo připevníte oblíbenou hračku dítěte.
Madlo se dá na obou stranách otevřít a usnadní Vám tak vyjímání a vsazování dítěte. Potah je snímatelný a pratelný na 30°C.

• Dá se snadno z obou stran otevřít.
• Snadné vyjmutí a vsazení dítěte
• Potah se pere na 30°C

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.