Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
RECARO Pláštěnka na hlubokou korbičku Cytylife
Momentálně vyprodáno

RECARO Pláštěnka na hlubokou korbičku Cytylife

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
818 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A170550

RECARO Pláštěnka na hlubokou korbičku Cytylife
Po dešti vyjde slunce!
Odpovídající pláštěnka pro CityLife dětskou korbičku chrání především tí nejmladší za každého počasí. Snadno se nasadí a v sekundě zase schová. Průhledný materiál umožnuje zrakový kontakt s Vaším dítětem a velký zip vepředu zajistí rychlé otevírání pláštěnky.

Vhodná pro hluboké korbičky CityLife.

• Snadné upevnění a sejmutí
• Průhledný materiál pro neustálý zrakový kontakt
• Velký uzávěr na zip vepředu pro snadné otevření
• Omyvatelné

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.