Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
REER Pláštěnka na kočárek pro dvojčata

REER Pláštěnka na kočárek pro dvojčata

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

MOC¹ 265 Kč
221 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 44 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A012010

REER Pláštěnka na kočárek pro dvojčata
REER Pláštěnka na kočárek pro dvojčata

S touto ochranou proti vlhku chráníte obě Vaše děti bez problémů před chladem a deštěm.

Pláštěnka do špatného počasí! Speciálně zhotovena pro kočárky pro dvojčata a nabízí optimální ochranu pro obě Vaše děti. Díky jednoduchému upevnění suchého zipu je připevněna ke kočárku rychle a snadno. Větrací otvory na stranách se postarají také při mokrých výletech o čerstvý vzduch pod pláštěnkou. Pro zdraví dítěte neobsahuje pláštěnka PVC a změkčovače
Je vhodná pro kočárky pro dvojčata, které mají korbičky vedle sebe

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

REER Pláštěnka na kočárek pro dvojčata
MOC¹ 265 Kč
221 Kč