Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
Slavíme 4.narozeniny
Slavíme 4.narozeniny
SLEVA
až 1400 Kč
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
REER Sterilizátor do mikrovlnné trouby VApomat
Momentálně vyprodáno

REER Sterilizátor do mikrovlnné trouby VApomat

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
289 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A096993

REER Sterilizátor do mikrovlnné trouby VApomat
REER Sterilizátor do mikrovlnné trouby VApomat

Vy, jako rodiče, chcete Vaše dítě ochranovat od zlých zkušeností a zabezpečit mu zdraví. Začít tedy můžete s dostačující hygienou při příjmání potravy. Rychle můžete předat bakterie a mikroorganismy během kojení a nebo z krmících prostředků, poté se objeví průjem, nebo bolest břicha.
Díky efektivní dezinfekci jsou bakterie likvidovány. Tento sterilizátor do mikrovlné trouby Vám umožní desinfekci dětských lahví pomocí páry během několika minut.

Dezinfikuje dětské lahvičky a doplnky efektivně a rychle, bez cheimikálií. Stačí vyplnit tekoucí vodou a škodlivé bakterie jsou zničeny parou.

Snímatelná vrchní část umožnuje pohodlnou dezinfekci i malých částí a doplnků. Lahvičky, dudlíky, prsní kloboučky mohou rychle být zbaveny bakterií.

Velký koš nabízí místo pro 4 lahvičky a doplnky. Díky úchopu se snadno přenáší. Lahvičky, prsní kloboučky i dudlíky jsou umístěny pevně na svém místě.

Bezpečné otevření po dezinfekci.


Informace o výrobku:
• doba dezinfekce trvá 7 min. (sterilizace)
• Vhodný pro všechny běžné lahvičky
• Nevhodné pro sklěnené lahvičky
• 0 % Bisphenol A
• Průměr: 26,5 cm
• Výška: 16 cm

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.