Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
RetÝzek na dudlÝk NUK Duo Girl pink

RetÝzek na dudlÝk NUK Duo Girl pink

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • RetÝzek na dudlÝk NUK Duo Boy - modrř

MOC¹ 111 Kč
106 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A091281

RetÝzek na dudlÝk NUK Duo Girl pink
řetÝzek na dudlÝk NUK DUO - jeden kroužek, dvě možnosti uchycenÝ, bezpečně praktickř

Aby zůstal dudlÝk tam, kde má a neztratil se nebo nespadl na zem, jsou řetÝzky na dudlÝk optimálnÝ řešenÝ. řetÝzek na dudlÝk NUK DUO se postará o bezpečnÚ uchycenÝ dudlÝku s kroužekm i bez kroužku. Praktickř klips ovladatelnř jednou rukou usnadnuje připevněnÝ na dětskÚm oblečenÝ. řetÝzek NUK DUO nemá žádnÚ hrany nebo rohy. RobustnÝ textilnÝ proužek se snadno očistÝ.


• BezpečnÚ upevněnÝ s duálnÝ funkcÝ
• Praktickř klips ovladatelnř jednou rukou
• Pro všechny dudlÝky NUK s kroužkem i bez kroužku
• ZaoblenÚ tvary
• Velmi robustnÝ textilnÝ proužek

Materiál:
Klips: PP
TextilnÝ proužek: polyester
Úchyt: silikon

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Nuk

NUK - Od počátku v dobrých rukách

Od roku 1956 vyvíjí NUK výrobky, které podporují děti v každé životní fázi od narození do školkového věku. Rodičům tyto výrobky usnadňují život. Správný tvar savičky zde hraje velkou roli. Proto mají všechny dudlíky a savičky NUK svůj speciální tvar, který je přirozený a ideální pro správný vývoj dětské čelisti. Je napodobením mateřského prsu při kojení. Kromě dudlíků, saviček a dětských lahviček nabízí NUK mnohé další výrobky, které usnadňují běžné dny s dítětem. Objevte výrobky NUK!


RetÝzek na dudlÝk NUK Duo Girl pink
MOC¹ 111 Kč
106 Kč