Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
REVELL MyArts - Fluffy Fun

REVELL MyArts - Fluffy Fun

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 6-8 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

MOC¹ 218 Kč
198 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A146846

REVELL MyArts - Fluffy Fun
Veselá tvořÝcÝ zábava s modelovacÝ hmotou. Neobyčejná modelovacÝ hmota má zrnitou strukturu a nabÝzÝ neobvyklř zážitek ze tvořenÝ. Hmota se nanášÝ krok po kroku do umělohmotnÚho rámečku. (zamačkává se) Tak vznikajÝ obrázky na stěnu se zrnitou strukturou. Po pár hodinách obrázek zaschne a může se zavěsit. Fluffy-Fun hmotu je možnÚ použÝt i do jinřch forem. Schne a tvrdne na vzduchu.

Podrobnosti:
• ŰÝslo vřrobku vřrobce: 30603
• TransparentnÝ umělohmotnř rám (17 x 13 cm) s motivem "tulen", modelovacÝ hmota v 6 barvách, 6 dóziček na hmotu, modelovacÝ nůž, plánek.
• Od 5 let

UpozorněnÝ!
NevhodnÚ pro děti do třÝ let. Obsahuje malÚ části, kterÚ by mohly břt spolknuty. NebezpečÝ udušenÝ!

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

REVELL MyArts - Fluffy Fun
MOC¹ 218 Kč
198 Kč