Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
REVELL Triceratops

REVELL Triceratops

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 1 kusy k dispozici!

597 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A146826

REVELL Triceratops
Triceratops byl největším a také jednoznačně nejznámějším rohatým dinosaurem. Obecně se považuje za jeden z posledních druhů, které vyhynuly. Patřil do čeledi dinosaurů označované jako CeratopsidŠ, která obývala Zemi před zhruba 144 až 65 miliony let během křídového období. Na pohled sice budil hrůzu, koneckonců se svými 9 metry délky a hmotností 8,5 tuny k tomu byl dobrý důvod, jednalo se však o býložravce. Velký kostěný límec mu poskytoval dobrou ochranu před útoky na krk. Špičaté rohy měřící na délku okolo jednoho metru mu pak byly mocnou zbraní, kterou dokázal triceratops způsobit těžká a někdy i smrtelná zranění svým nepřátelům, Tyrannosaura Rexe nevyjímaje.

Triceratops se pohyboval ve skupinách či malých stádech a své dlouhé rohy používal mj. také proti svým samčím rivalům při soubojích o teritorium či při námluvách.

Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce: 06471
• Obsah: 1 plastový podstavec, 4 barvy, štětec a lepidlo

Pozor!
• Vhodné pro děti od 8 let! Použití za dohledu dospělého!
• Lepidlol je součástí balení.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

REVELL Triceratops
597 Kč