Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
REVELL Tyrannosaurus Rex

REVELL Tyrannosaurus Rex

  • Skladem
  • Dodací lhůta: Přibližně 2-5 pracovních dnů.
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 1 kusy k dispozici!

MOC¹ 818 Kč
718 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 100 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A146825

REVELL Tyrannosaurus Rex
Tyrannosaurus rex byl jeden z největších masožravých dinosaurů. Dosahoval délky zhruba 15 metrů a vážil okolo 8 tun. Žil před asi 68-66 miliony let (na konci křídové periody druhohorní éry) na území celého západu dnešních Spojených států amerických. Nedávný nález však ukazuje na fakt, že tento rod mohl jiným druhem existovat již o několik milionů let dříve. Vzhledem k silným nohám se pravděpodobně pohyboval na svou velikost velmi rychle (snad až kolem 40 km/h) a dělal při běhu kroky dlouhé až 5,6 metru (velikost největší objevené stopy byla 86 cm). První pozůstatky tohoto obřího teropoda byly objeveny již roku 1874. Samozřejmý je také předpoklad, že tyranosauři byli teplokrevní a jejich mládata pravděpodobně měla pernatý pokryv těla jako opeření dinosauři. Svou velikostí se mu mohl postavit jen Triceratops.

Vrchní struktura se šupinkami, otočná hlava, pohyblivá čelist, jednotlivé zuby, pohyblivé přední packy, otočné zadní nohy, jednotlivé drápy, pohyblivý ocas.

Podrobnosti:
• Űíslo výrobku výrobce: 06470
• Obsah: 1 plastový podstavec, 4 barvy, štětec a lepidlo

Pozor!
• Vhodné pro děti od 8 let! Použití za dohledu dospělého!
• Lepidlol je součástí balení.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

REVELL Tyrannosaurus Rex
MOC¹ 818 Kč
718 Kč