Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
Blíží se DEN DĚTÍ
Blíží se DEN DĚTÍ
Slevové kupóny
Až 1400 Kč
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
roba Látkové divadlo
Momentálně vyprodáno

roba Látkové divadlo

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma!
MOC¹ 1.498 Kč
1.091 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 407 Kč


Popis výrobku

Číslo výrobku: A182358

roba Látkové divadlo
Díky látkovému divadlu můžete hrát na různé role.

Součástí je 6 látkových manásků. Hlavní hrdina je kašpárek, pak pěkná princezna, král a policista a jako zlí vystupují lupič a neustále hladový vlk. Kulisa divadla je v živé modré a červené barvě, závěs má hodiny, motiv kašpárka a průhlednou kapsu pro zprávu o nadcházejícím představení.

Divadlo se dá snadno upevnit na každých dveřích pomocí dřevěné tyčky se šnůrkou. Děti tak stráví pěkný čas s rodiči nebo kamarády.

Podrobnosti:
  • Obsah: hodiny, dřevěná tyčka s upevněnou šnůrkou pro zavěšení na rám dveří, zavázatelná opona, 6 manásků (kašpárek, princezna, král, policista, lupič, vlk)
  • Materiál: potištěný textilní povrch a ozdoby ze směsi materiálů (možné: Nicki, Canvas, polyester, bavlna, vlna), masivní dřevo, směs polyesteru a bavlny, směs materiálů (možné: Nicki, Canvas, polyester, bavlna, vlna)
  • Rozměry: 78 x 175 cm
  • Věk: od 3 let
Upozornění
Nevhodné pro děti do 3 let. Nebezpečí udušení malými díly.

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.