Zákaznická linka: 800 500 450 Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
Römer Náhradní Isofix vložky pro Baby Safe Isofix a Duo Plus

Römer Náhradní Isofix vložky pro Baby Safe Isofix a Duo Plus

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

250 Kč
229 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A015854

Römer Náhradní Isofix vložky pro Baby Safe Isofix a Duo Plus
Náhradní Isofix vložky Römer pro Baby Safe Isofix

Návod k použití:
Vložky usnadní upevnění základny se systémem ISOFIX a předejdou poškození potahu sedadla vozidla. V případě, že je nepoužíváte, byste je měli odstranit a pečlivě schovat. U aut se sklopnými zádovými opěrkami musí být vložky odstaněny, než je sedadlo sklopeno. Nastalé problémy ve funkčnosti jsou nejčastěji způsobeny kvůli špíně ve vložkách nebo na úchytech Isofix. Zkontrolujte prosím, zda to není i Váš případ.
-> Obě vložky (1) zaklapněte na obojí úchyty ISOFIX Vašeho vozidla (28) (mezi sedadlo a zádovou opěrku auta). Zakulacené části musí ukazovat směrem nahoru.

Garance výměny - V případě nehody garantujeme výměnu autosedačky!

Dokonce i boční náraz při nízké rychlosti může vést k poškození autosedačky. Pokud jste autosedačku koupili u nás, garantujeme Vám její bezplatnou výměnu po dobu dvou let od koupě.

Podrobnosti

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Römer Náhradní Isofix vložky pro Baby Safe Isofix a Duo Plus
250 Kč
229 Kč