Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
rotho Dřevěná hračka do ruky elastická kostka

rotho Dřevěná hračka do ruky elastická kostka

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 2 kusy k dispozici!

MOC¹ 191 Kč
180 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A186785

rotho Dřevěná hračka do ruky elastická kostka
Zábava při hře pro nejmenší!

Od 3. měsíce věnuje miminko stále více pozornosti pohybům své ruky a prstů. Učí se uchopit a držet věci, které se mu dávají do ruky. Hraní s hračkou do ruky podporuje jemnou motoriku a současně smysly.

Malý pestrý kroužek rachotí, když dítě pohybuje hračkou. Pestré barvy přitahují pozornost. Hračka do ruky je 100% ručně vyrobena z vybraných domácích dřevin v Německu. Všechny barvy jsou nezávadné, neobsahují ředidla a jsou vyrobeny na vodní bázi.

Podrobnosti:
  • Rozměr: 5,5 x 5,5 cm
  • Vhodné od 3 měsíců

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

rotho Dřevěná hračka do ruky elastická kostka
MOC¹ 191 Kč
180 Kč