Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
ROTHO Dudlík, motýl, sada 2 kusů, raspberry / mandarine

ROTHO Dudlík, motýl, sada 2 kusů, raspberry / mandarine

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 1 kusy k dispozici!

111 Kč
Cena včetně DPH:


Popis výrobku

Číslo výrobku: A123096

ROTHO Dudlík, motýl, sada 2 kusů, raspberry / mandarine
ROTHO Dudlík, motýl, sada 2 kusů

2 x silikonový dudlík s víčkem pro hygienický přenos. Specielně vyvinuto pro uklidnění dítěte a k uspání dítěte. S vrchní částí ve tvaru motýlka pro lepší cirkulaci vzduchu. Reverzibilní tvar k podpoře zdravému a přírodnímu rozvoji zoubků a dásní.
Vhodné pro děti od 6 měsíců
Neobsahuje BPA!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Rotho Babydesign

Průvodce v dětství

Inovativní výrobky od Rotho Babydesign Vám a Vašim dětem pomohou v mnoha oblastech každodenního života. Kategorie "koupání/péče", "hraní" a "přebalování" Vám nabízí rozmanitý sortiment, který Vás přesvědčí vysokou kvalitou a barevným designem. Fima Rotho Babydesign garantuje stabilitu a dlouhou uživatelskou dobu. Dětská sedátka a vaničky dávají Vašemu dítěti maximální komfort.


ROTHO Dudlík, motýl, sada 2 kusů, raspberry / mandarine
111 Kč