ROTHO Dudlík, sada 2 kusů, tender rose perl/ vanille perl

ROTHO Dudlík, sada 2 kusů, tender rose perl/ vanille perl

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 4 kusy k dispozici!

111 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A123051

ROTHO Dudlík, sada 2 kusů, tender rose perl/ vanille perl
ROTHO Dudlík, sada 2 kusů

Silikonový dudlík pro novorozence v praktickém balení 2 kusů s víčkem pro hygienický přenos. Ideální na cesty.Díky kroužku je možné připevnit řetízek na dudlík (řetízek je možné dokoupit samostatně) Specielně vyvinuto pro uklidnění dětí. Reverzibilní tvar k podpoře zdravému a přírodnímu rozvoji zoubků a dásní. Věk: od 0 Měsíců
Materiál: PP, silikon

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Rotho Babydesign

Průvodce v dětství

Inovativní výrobky od Rotho Babydesign Vám a Vašim dětem pomohou v mnoha oblastech každodenního života. Kategorie "koupání/péče", "hraní" a "přebalování" Vám nabízí rozmanitý sortiment, který Vás přesvědčí vysokou kvalitou a barevným designem. Fima Rotho Babydesign garantuje stabilitu a dlouhou uživatelskou dobu. Dětská sedátka a vaničky dávají Vašemu dítěti maximální komfort.


ROTHO Dudlík, sada 2 kusů, tender rose perl/ vanille perl
111 Kč