Zákaznická linka: 800 500 450Newsletter Doprava zdarma od 850 Kč Zákaznický servis
ROTHO Lžíce, sada 5 kusů

ROTHO Lžíce, sada 5 kusů

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

111 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A123102

ROTHO Lžíce, sada 5 kusů
ROTHO Lžíce, sada 5 kusů

5 lžicí na krmení - vhodné k prvnímu krmení dítěte. Speciální tvar pro snadné držení dětskýma rukama. Hluboká, zaoblená lžíce. Jednoduše se čistíVhodné do myčky nádobí (vrchní koš)

• Vhodné od 6 měsíců
• Neobsahuje BPA a melamin
• Materiál: PP

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Rotho Babydesign

Průvodce v dětství

Inovativní výrobky od Rotho Babydesign Vám a Vašim dětem pomohou v mnoha oblastech každodenního života. Kategorie "koupání/péče", "hraní" a "přebalování" Vám nabízí rozmanitý sortiment, který Vás přesvědčí vysokou kvalitou a barevným designem. Fima Rotho Babydesign garantuje stabilitu a dlouhou uživatelskou dobu. Dětská sedátka a vaničky dávají Vašemu dítěti maximální komfort.


ROTHO Lžíce, sada 5 kusů
111 Kč