% Sleva na dětský pokoj %
Sleva na dětský pokoj
SLEVA 10%
KZ117337
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
ROTHO První kartáčky bílo/modré

ROTHO První kartáčky bílo/modré

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 9 kusy k dispozici!

137 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A157737

ROTHO První kartáčky bílo/modré
Pomocí tohoto setu položíte základy zubní hygieny ještě před prvním mléčným zubem.

Stupeň 1
Kartáček na masírování a pro zvykání se
(od 6 měsíců): Měkké lamely z měkké gumy masírují dětské dásně, pomáhají při prořezávání zubů a zvykání si na zubní péči. Při použití s ochranným kroužkem se kartáček nemůže dostat příliš daleko do pusy.

Stupeň 2
Kartáček pro učení se čistit zuby
(od 12 měsíců) - Jemné gumové štětiny čistí první zoubky a mezizubní prostory.

Obsah balení:
1 set obsahuje: masážní zubní kartáček s kroužkem a kartáček pro naučení se čistit si zuby.

Bezpečnostní upozornění
Pozor! Čištění jen dospělými! Tato sada není žádná hračka. Nenechávejte s ní dítě bez dozoru a nenechávejte ji v jejich dosahu. Před použitím zkontrolovat, že nemá poškození. V případě poškození vyhodit. Není lékařský výrobek.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Rotho Babydesign

Průvodce v dětství

Inovativní výrobky od Rotho Babydesign Vám a Vašim dětem pomohou v mnoha oblastech každodenního života. Kategorie "koupání/péče", "hraní" a "přebalování" Vám nabízí rozmanitý sortiment, který Vás přesvědčí vysokou kvalitou a barevným designem. Fima Rotho Babydesign garantuje stabilitu a dlouhou uživatelskou dobu. Dětská sedátka a vaničky dávají Vašemu dítěti maximální komfort.


ROTHO První kartáčky bílo/modré
137 Kč