ROTHO Soft WC sedátko bez držátek Seaworld bílé

ROTHO Soft WC sedátko bez držátek Seaworld bílé

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-5 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč

669 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A157733

ROTHO Soft WC sedátko bez držátek Seaworld bílé
Soft WC sedátko pomůže dítěti si zvyknout na použití záchodu. Měkce polstrovaný materiál garantuje příjemné sezení a snadno se čistí. Díky praktické velikosti se dá snadno vzít s sebou a je vhodné téměř na všechny záchody.

Tip:
Pro snadné sedání a sesedání se dá WC sedátko kombinovat se stupátkem od Rotho Babydesign.

Péče:
Čistit teplou mýdlovou vodou za použití měkkého hadru.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Rotho Babydesign

Průvodce v dětství

Inovativní výrobky od Rotho Babydesign Vám a Vašim dětem pomohou v mnoha oblastech každodenního života. Kategorie "koupání/péče", "hraní" a "přebalování" Vám nabízí rozmanitý sortiment, který Vás přesvědčí vysokou kvalitou a barevným designem. Fima Rotho Babydesign garantuje stabilitu a dlouhou uživatelskou dobu. Dětská sedátka a vaničky dávají Vašemu dítěti maximální komfort.


ROTHO Soft WC sedátko bez držátek Seaworld bílé
669 Kč